Прибирання та вивіз снігу

ТОВ «Крамар ЕКО» надає послуги прибирання вулиць та територій від снігу.

Зима без снігу. Це можливо!

З моменту заснування ТОВ «Крамар ЕКО» надає послуги з прибирання та вивозу снігу, маючи великий досвід та власні напрацювання. Вулиці, траси, парковки, пішохідні, придомові, промислові ділянки, комерційні та державні організації, приватні особи. Для зручності клієнтів, прибирання території від снігу та його вивезення здійснюється переважно в нічний час.

В залежності від складнощів об’єктів та умов роботи ми використовуємо спеціалізовану техніку для навантаження та вивозу снігу.
Це екскаватор-навантажувач JCB 4CX Super з досвідченими операторами, спільно з яким працюють бункеровози з гідравлічними погрузчиками з ємкістю контейнерів до 20 тон.
На невеличких ділянках роботи або на вузьких вулицях використовується ручне прибирання. Наші дружні бригади прибиральників застосовують спецобладнання, яке не шкодить дорожньому покриттю і дозволяє зробити термінову чистку снігу в будь-якому районі Києва та Київської області.

Пріоритет – екологічна безпека

Згідно з діючим законодавством та екологічними нормативами, ТОВ «Крамар ЕКО» вивозить сніг виключно на снігоплавильні майданчики, з якими має довготривалі договірні відносини. Це дозволяє зберегти екосистему Києва та Київської області, адже не секрет, що в снігу присутня величезна кількість хімічних речовин та сміття.

Зв'язатися з менеджером або зробити замовлення

Зателефонуйте нам і отримайте консультацію.
+38 (044) 568-20-18 
+38(050) 330 2821
Або напишіть, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом