Что такое крупногабаритные отходы (КГО) и правила ихнего вывоз

Великогабаритні відходи (ВГВ) – тверді відходи, розміри яких перевищують 50 x 50 x 50 сантиметрів, що не дає змоги розмістити їх у контейнерах об’ємом до 1,1 куб. метр.

Такі відходи, як старі меблі, матраци, килими, деяка побутова техніка, валізи, зняті при ремонтах квартир старі двері, вікна, лінолеум, унітази, інша сантехніка тощо, відносяться до великогабаритних та ремонтних відходів. Дані відходи входять до складу побутових відходів, розміщуються на відповідних майданчиках на прибудинкових територіях, а не в звичайних контейнерах, та вивозяться окремо.

Вивезення таких відходів здійснюється спецавтотранспортом  не рідше одного разу на місяць.           На дану послугу встановлено окремий тариф, так як передбачено додаткові витрати на оплату праці робітникам, які безпосередньо завантажують великогабаритні та ремонтні відходи до спецавтомобіля.

Про невивіз накопичених великогабаритних відходів з вашої прибудинкової території у зазначений день, просимо повідомляти наше підприємство, шляхом подання звернення на офіційному сайті за посиланням https://kramar-eko.com.ua або іншими доступними засобами комунікації.

Також наголошуємо, що відходи будівельно-ремонтних робіт (будівельні відходи), які утворюються під час провадження таких видів діяльності, як будівництво нових будівель та споруд, їх реконструкція, капітальний ремонт, остаточне знесення будівлі чи споруди тощо, не входять до складу побутових відходів, та вивозяться окремо від великогабаритних відходів за кошти мешканців, чи організацій які здійснюють вказані види робіт.