Вивіз будівельного та негабаритного сміття

Вивіз будівельного та негабаритного сміття є одним із головних напрямків нашої діяльності. Маємо величезний досвід та кваліфікований персонал, що дозволяє правильно зробити розрахунки при підборі спецтехніки для вивозу будівельного сміття контейнерами. Індивідуально з кожним замовником ми оговорюємо варіанти співробітництва, складаємо оптимальні графіки завантаження та вивозу, оговорюємо вартість робіт.

Вартість послуг (тарифи на вивіз будівельного сміття) залежить від віддаленості об’єкта що обслуговується від пункту утилізації, обсягу відходів, кількості контейнерів, спецтехніки та персоналу, які потрібні для роботи. Постійним клієнтам, та в разі замовлення великих обсягів вивозу будівельного сміття, надаються суттєві знижки!

Завантаження контейнера будівельним сміттям може робитися силами замовника, або бригадою вантажників. Кваліфіковані фахівці ТОВ «Крамар ЕКО» будь-які будівельні відходи спершу розсортують, завантажать та доставлять на полігон або сміттєпереробне підприємство.

Для вивозу будівельного сміття пропонуємо контейнери місткістю від 8 до 40 кубічних метрів.

Як ми працюємо?

1.

приймається та обробляється заявка клієнта на вивіз будівельного сміття

2.

складається графік вивезення будівельного сміття, визначається необхідна техніка та персонал

3.

надання контейнерів необхідної місткості, завантаження будівельного сміття

4.

транспортування відходів на полігон чи до місця утилізації

5.

оформлення та передача звітних документів.

Будівельне та негабаритне сміття Контейнер 15м3 Контейнер 20м3 Контейнер 30м3 Контейнер 40м3

вивіз у межах м.Київ

від 5100грн.

від 6800грн.

від 10200грн.

від 13600грн.

вивіз у межах 40км. від м.Київ

від 5250грн.

від 7000грн.

від 10500грн.

від 14000грн.

Послуги вантажників обраховуються окремо (від 500 гривень за робочу зміну)

Повний прайс від «Крамар ЕКО» – у розділі «Ціни». 

Вказані тарифи на вивезення сміття не є остаточними та можуть змінюватися в залежності від умов замовлення: обсягу сміття, що вивозиться; характеру сміття; від місця, де розташований об’єкта; від тривалості співробітництва.

Що таке будівельне сміття

уламки цегляної кладки, комунікацій, оздоблювальних матеріалів
упаковка, використана тара
віконні та дверні блоки разом з битими стеклами, старі меблі
сантехніка, труби, радіатори опалення, стара побутова техніка
сипуче або великогабаритне сміття

Часті запитання

До негабаритного сміття відносяться: старі меблі, побутова техніка, відходи від поточного ремонту житлових приміщень та інше сміття, розмір якого не дозволяє здійснити його складування в контейнерах для ТПВ.

Будівельними відходами вважаються відходи реконструкції, ремонту (в тому числі – капітального) або будівництва будівель, споруд, промислових об’єктів, доріг, інженерних та інших комунікацій. До цього виду відносяться, в тому числі, сантехніка – ванни, унітази, раковини, душові кабіни, огорожі. На відміну від негабаритного сміття, вивезення будівельних відходів не входить в обов’язки регіонального оператора. Відповідальність за нього несуть особи, в процесі діяльності яких такі відходи утворилися. Тобто ті, хто робив ремонт у власній квартирі або офісі.

Так. Наша компанія надає послуги з вивезення всіх типів сміття по місту Києву і районам Київської області. Через віддаленість об’єкту ціна на вивезення може трохи збільшитися. Заявку на вивезення сміття краще оформляти попередньо – щонайменше, за день-два. В цьому випадку ми забронюємо за вами транспорт оптимальної місткості і, при необхідності, бригаду вантажників.

Окрім Києва, у Київській області «Крамар ЕКО» займається вивозом будівельного і негабаритного сміття в наступних містах та селищах Київської області: Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Васильків, Вишневе, Боярка, Обухів, Переяслав, Буча, Вишгород, Славутич, Яготин, Сквира, Богуслав, Березань, Українка, Коцюбинське, Гостомель, Кагарлик, Тетіїв, Бородянка, Узин, Миронівка, Тараща, Рокитне, Баришівка, Іванків, Макарів, Велика Димерка, Глеваха, Ржищів, Борова, Ставище, Пісківка, Немішаєве, Володарка, Димер, Гребінки, Ворзель, Згурівка, Калинівка.

Щодо вивозу будівельного сміття в інших населених пунктах, уточнюйте у менеджерів за тел. 044 568-20-18

Компанія «Крамар ЕКО» надає знижки клієнтам, які обслуговуються на постійній основі, а також при разовому замовленні вивезення великого обсягу сміття. Сумарна знижка може досягати до 20%
Розміри знижок обговорюються індивідуально під час прорахунку замовлення у менеджера. Телефонуйте 044 568-20-18.

В автопарку «Крамар ЕКО» є вантажні автомобілі МАN обладнані крюковою системою мультиліфт. На територію вашої будмайданчика привозиться контейнер для будівельного сміття ємністю від 8 до 40 кубічних метрів, залишається для заповнення, після чого в обумовлений час автомобіль МАN з системою мультиліфт проводить забір наповненого контейнера.

Ні, в ціну навантаження не включене. Через специфіку вивезення будсміття (підйом сміття вантажниками з землі, з поверху або технікою) такі роботи тарифікуються окремо. «Крамар ЕКО» може додатково надати послуги вантажників або необхідну спецтехніку для навантаження.

Щоб зрозуміти, який варіант буде коштувати для вас найбільш дешево, необхідно знати адресу завантаження, умови під’їзду, загальний обсяг відходів, тип сміття – ТПВ, будівельний, великогабаритний, сипучий. Від цього буде залежати вибір транспорту і витрати, необхідні на перевезення відходів на полігон. Зателефонуйте 044 568-20-18, і наші фахівці запропонують план робіт, при якому утилізація сміття буде коштувати максимально недорого.

Так. «Крамар ЕКО» всю свою діяльність здійснює в суворій відповідності до чинного законодавства. Працюємо за безготівковим і готівковим розрахунком як з юридичними, так і з фізичними особами. Укладається договір на вивезення сміття, в якому приписані всі умови: як часто буде відбуватися вивезення сміття, за якою ціною, в яких обсягах, гарантії перед один одним. При невеликих обсягах, або при разовому замовленні, можливий вивіз сміття без укладення договору.

Так. «Крамар ЕКО» виконує як разові заявки, так і працює з клієнтами з Києва і області на регулярній основі. Вивіз відходів може здійснюватися і за заздалегідь визначеним графіком, і в міру їх накопичення. Така схема співпраці особливо зручна для будівельних компаній, промислових підприємств, великих рітейлерів. При укладанні договору на абонентське обслуговування вартість послуг розраховується за спеціальними зниженими тарифами. Телефонуйте 044 568-20-18, наш менеджер проведе детальний прорахунок і вибере найкращий варіант для співпраці.

Так. «Крамар ЕКО» надає в оренду контейнери об’ємом від 8 до 40 кубічних метрів. Вартість оренди залежить від тривалості оренди в днях (годинах), віддаленості об’єкта від Києва, а також інших факторів – тривалості співпраці з замовником, обсягу сміття що вивозиться та ін. Зателефонуйте 044 568-20-18, і наші фахівці запропонують найкращий варіант, при якому збір і вивезення сміття будуть коштувати максимально недорого.

Уже понад 14 років наша компанія посідає провідні позиції в області збирання і вивезення відходів в Києві і області. Ми надаємо комплексне обслуговування і розробляємо гнучкі тарифні плани, орієнтовані на клієнтів з різними фінансовими можливостями. Робота виконується як за разовими контрактами, так і на регулярній основі. Техніка підбирається з урахуванням конкретного типу відходів і виїжджає за адресою в максимально короткі терміни.

Наші переваги:         

  • цілодобове вивезення сміття;
  • установка на майданчиках власних контейнерів;
  • оформлення офіційного договору на надання послуг;
  • дотримання норм і вимог законодавства;
  • наявність постійної угоди зі сміттєвими полігонами і переробними підприємствами;
  • відповідальний підхід з виконанням зобов’язань в обумовлений термін.

Спецтехніка для вивозу будівельних відходів

Стандартний вміст будівельного сміття – важкі, гострі і великогабаритні предмети упереміш з сипучими матеріалами. Наша спецтехніка занурить будвідходів в контейнер (місткість 8, 15, 23, 30 і 40 кубічних метрів) і вивезе на подальшу утилізацію

Будівельні та негабаритні відходи гарантовано мають бути вивезені!

Це наше кредо, від якого ми ані на крок не відступаємо з першого дня роботи на ринку. Переваги «Крамар Еко» говорять самі за себе. Дізнайтеся більше про тарифи на вивіз будівельного сміття

Широка географія надання послуг
Робота за чітким розкладом
Договори з полігонами
Сучасний та надійний автопарк
Якісні контейнери різних об'ємів
Гнучка система знижок та преференцій

Оперативне вивезення будівельного та негабаритного сміття в Києві і області!

При оформленні замовлення наші менеджери допоможуть вам визначитися з необхідною технікою та кількістю контейнерів. Графіки вивезення сміття та вартість робіт розраховуються для кожного клієнта індивідуально.

Зателефонуйте нам і отримайте консультацію.

+38 (044) 568-20-18 
+38 (050) 330-28-21

Або напишіть, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом