СТО по ремонту вантажних авто і спецтехніки

Станція Технічного Обслуговування «Крамар» здійснює технічне обслуговування і ремонт вантажних автомобілів і спецтехніки в Києві та Київській області

Ми обслуговуємо вантажні автомобілі всіх марок, а також причепи, напівпричепи і спецтехніку.

Фахівці СТО «Крамар» накопичили великий досвід в області обслуговування вантажних автомобілів та спецтехніки. Наші фахівці в своїй роботі враховують специфіку кожної окремої марки, її конструктивні особливості. Ми використовуємо тільки якісні витратні матеріали, запчастини і мастила при плановому гарантійному техобслуговуванні і проведенні ремонтних робіт.

У нашому розташуванні є професійне обладнання, яке дозволяє не тільки проводити обслуговування вантажівок, але і швидко і точно виявляти явні і приховані несправності вантажної техніки. Кваліфіковані майстри вантажного сервісу запропонують клієнтам способи усунення виявлених поламок, нададуть детальну консультацію по поточному догляду та обслуговуванню.

Наші послуги

Діагностика та ремонт ходової частини

Діагностика та ремонт КПП, заміна зчеплення

Планове тех. обслуговування (ТО)

Зварювальні роботи будь-якої складності

Сварка аргоном

Кузовні роботи (рихтування, шпаклівка);

Малярні роботи

Передпродажна підготовка

Виїзд на місце поломки автомобіля

Ремонт вантажних авто

СТО «Крамар» упродовж більше п’яти років успішно здійснює ремонт вантажівок будь-якої складності за порівняно низькими цінами. В процесі наші фахівці враховують конструктивні особливості вантажівки і звертають увагу на несправності, які були виявлені під час проведення діагностики автомобіля. Ремонт вантажівок на нашій станції здійснюється в суворій відповідності до рекомендацій автовиробника.

Ремонт спецтехніки

СТО «Крамар» виконує технічні та ремонтні роботи наступних видів спецтехніки: сміттєвози, тягачі, навантажувачі, автокрани.

Знос потужного устаткування, на превеликий жаль, – процес неминучий. Ми надаємо комплексні роботи, спрямовані на виправлення і усунення неполадок. Починаючи з загальної діагностики агрегатів, наша команда переходить до необхідних дій, які дозволять повернути обладнання до життя.

Своєчасно проведене технічне обслуговування вантажівок, в умовах спеціалізованого технічного центру, гарантує постійну технічну готовність автомобіля і знижує потребу в його поточному ремонті.

• капітальний;

• діагностика роботи систем електрики, а також електрообладнання;

• обслуговування навісної і допоміжної техніки;

• лагодження маніпуляторної установки;

• зварювальні роботи з будь-яким рівнем складності;

• токарно-фрезерні роботи, розкрій сталевих елементів і деталей;

• заправка центрального змащування;

• реставраційні роботи розподільника, гідроциліндра, блоку циліндра в двигуні, карданного валу.

Запчастини

Окремо реалізуємо запчастини та агрегати для вантажних автомобілів провідних світових марок, в тому числі Renault і MAN. Продаж здійснюється зі складського комплексу в Києві, також відправляємо запчастини і агрегати по всій території України службами доставки в день замовлення.

Контакти

Станція Технічного Обслуговування «КРАМАР»

Відкрито щодня,окрім неділі, з 9:00 до 18:00

Адреса СТО: м.Київ, вул. Пост-Волинська, 3.

Телефон: +38 (096) 505-0556

Працюємо по готівковому та безготівковому розрахунку. 

Більше інформації про послуги та ціну

Зателефонуйте нам і отримайте консультацію
+38 (096) 505-0556
Або напишіть, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом