ТОВ «Крамар ЕКО»

Один із лідерів на ринку Києва та Київської області в сфері надання послуг з вивозу побутового, великогабаритного і будівельного сміття, вивозу листви та гілля, прибирання та вивозу снігу, корчування пнів, утилізації відходів.

Свій шлях ТОВ «Крамар ЕКО» розпочало у 2008 році. На початку роботи в автопарку компанії нараховувалось лише декілька стареньких спецавтомобілів вітчизняного виробництва та відповідна кількість персоналу. За роки подальшої роботи на ринку розширювався набір послуг, оновлювався та поповнювався автопарк спецтехніки, проводився набір та навчання персоналу.

За понад десять років діяльності ТОВ «Крамар ЕКО» досягло європейського рівня обслуговування клієнтів, здобуло бездоганну репутацію та повагу в професійному середовищі.

Станом на сьогоднішній день ТОВ «Крамар ЕКО» має:

Маємо сучасний офіс

обладнаний усіма необхідними технологіями для швидкого та комфортного обслуговування клієнтів, документообіг та контролю якості наданих послуг. Вся спецтехніка для вивозу сміття обладнана датчиками GPS, що дозволяє операторам максимально ефективно використовувати наявні ресурси, мінімізувати простій авто та зменшити використання пального

Погляд в майбутнє

Кожного року автопарк ТОВ «Крамар Еко» поповнюється новими зразками спецтехніки від провідних світових виробників. Наші фахівці відвідують профільні виставки в Україні та країнах Європи, набувають нових знань щодо поводження з відходами та намагаються втілити найкращий світовий досвід у своїй роботі. Україна ще має прийти до загально прийнятих стандартів і технологій збирання, переробки та утилізації сміття. ТОВ «Крамар Еко» у своїй роботі намагається вже зараз їх дотримуватися, власними силами роблячи хоч невеликий, але впевнений та рішучий крок у екологічно безпечне майбутнє.

Соціальна відповідальність

«З думкою про чисте майбутнє України»
Цей девіз якнайкраще характеризує місце та місію ТОВ «Крамар ЕКО» у сфері надання послуг з вивозу сміття. Зробимо разом нашу країну чистішою, охайнішою та екологічно безпечнішою!

Основні послуги ТОВ «Крамар ЕКО»

Зв'язатися з менеджером або зробити замовлення

Зателефонуйте нам і отримайте консультацію.
+38 (044) 568-20-18 
+38 (050) 330-28-21
Або напишіть, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом