Збір і вивіз листя та гілля

Якщо на вашій приватній ділянці, в парку, в освітніх закладах чи на будь-якій іншій території з зеленими насадженнями проводяться заходи по зрізанню гілля з дерев чи кущів, прибирання листви, одразу постає логічне запитання – куди дівати наявне сміття та як його утилізувати.

Піклуємося про екологію

Одразу відзначимо – спалювати листву та гілля не рекомендується через низку причин. Екологи стверджують, що через спалювання в атмосферу викидаються шкідливі речовини, які накопичуються в організмі людини, і навіть можуть викликати отруєння. До того ж, це пожежонебезпечно, особливо в теплий період року.

Що ми пропонуємо

Комунальний пилосос

Комунальний парковий забірник листя компанії Haller унікальний багатофункціональний механізм, що прибирає сади, парки, дороги і т.д. від сміття (мокрі або сухі листя, скошена трава, дрібна дерев’яна тріска та ін.). Вакуумний пилосос прикріплений до задньої частини сміттєвоза, збирає в бак органічне сміття. Матеріал надходить всередину, де за допомогою спеціальних лез агрегат подрібнюючи зменшує обсяг сміття. Шланг довжиною 6 метрів і діаметром 200мм. дозволяє всмоктувати сміття і листя на віддаленій відстані.

Вивезти гілля та листву? Це просто!

Довірте ТОВ «Крамар ЕКО» вивезти залишки з дерев, і ви ніколи не розчаруєтесь у своєму виборі!

Зв'язатися з менеджером або зробити замовлення

Зателефонуйте нам і отримайте консультацію
+38 (044) 568-20-18 
+38 (050) 330-28-21
Або напишіть, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом