ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Я, споживач послуг поводження з відходами, які надає ТОВ «КРАМАР ЕКО», прошу надати мені через цей сервіс всю доступну для мене або призначену мені інформацію, що стосується мого особового рахунку споживача послуги та мене, як споживача послуги, в електронному вигляді від постачальника послуги ТОВ «КРАМАР ЕКО», включаючи інформацію про заборгованість за послугу, рахунки за послугу, попередження про відключення послуги, відомості про надходження субсидій та оплату за послугу, інформацію про чинні пільги і тарифи за послугу та інше.

Всю інформацію, передану від мене в електронному вигляді за допомогою даного сервісу для Постачальника послуги ТОВ «КРАМАР ЕКО», прошу вважати правочинною і брати до уваги при проведенні нарахувань за моїм особовим рахунком споживача послуги поводження з відходами. Рахунки за послугу, попередження про відключення послуги, отримані мною через цей сервіс в електронному вигляді, я визнаю такими ж правочинними як і паперові рахунки за послугу і попередженнями про відключення послуги. Я самостійно забезпечую збереження і самостійно несу відповідальність за розголошення мого особистого пароля доступу, отриманого мною через цей сервіс, самостійно виконую зміну свого паролю доступу, у разі виникнення ризику його розголошення або передачі третім особам.

Я згоден з твердженням, що вся інформація на моєму особовому рахунку споживача послуги, отримана мною за допомогою даного сервісу, надана безпосередньо моїм постачальником послуги, і що при наявності будь-яких розбіжностей або недостовірних даних, що містяться в отриманій мною інформації, я для консультації звернусь безпосередньо до мого постачальника послуги в пункти обслуговування побутових споживачів послуги. Я згоден з тим твердженням, що постачальник послуги або сервіс мають право відмовити у наданні мені інформації через цей сервіс виходячи з власних міркувань, я згоден, що цей сервіс не скасовує дію мого договору з постачальником послуги поводження з відходами ТОВ «КРАМАР ЕКО» та дії правил користування комунальною послугою.

Я згоден, що сервіс або його представники не несуть відповідальності за зміст наданої мені інформації щодо мого особового рахунку споживача послуги. Мені відомі функціональні можливості даного сервісу, я готовий самостійно нести ризики відповідності можливостей даного сервісу моїм бажанням і потребам. Я згоден, що  сервісу або його представники не несуть відповідальності за будь-які збитки або втрати, включаючи (але не обмежуючись тільки ними),будь-які претензії про втрачені вигоди, накопичення або інші специфічні, випадкові або побічні збитки, включаючи відповідальність за моїми зобов’язаннями перед третіми особами, які виникли в результаті використання або неможливості використання мною результатів роботи даного сервісу.

Я даю згоду на обробку моїх персональних даних та ознайомлений з правами відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-VI (зі змінами).