«Крамар ЕКО» встановив напівпідземні контейнери в Козині

Система напівпідземного збору відходів є ефективним і практичним рішенням для збору та тимчасового зберігання твердих побутових відходів. Компанія «Крамар ЕКО» в рамках співпраці з Козином (Київська область) на території селища встановила і обслуговує три напівпідземних контейнера для сміття, об’ємом 5000 літрів кожен.

Напівпідземні контейнери CSA 5.0 призначені для збору скла, паперу, пластмаси, текстилю та інших побутових відходів. Вони виготовлені з високоякісного склопластику, стійкого до пошкоджень, всі металеві деталі піддаються гарячому оцинкуванню. Самі контейнери складаються з зовнішньої частини ємності, заглибленої в землю (приблизно на 2/3) і внутрішньої знімної частини циліндричної форми (1/3). Для спустошення контейнерів фахівці «Крамар ЕКО» використовують плечовий гідравлічний навантажувач, контейнери спустошуються в нижній частині в сміттєзбиральну машину.

У Козині контейнери встановлені на спеціально обладнаному майданчику та мають фірмове маркування «Крамар ЕКО». По периметру майданчика відвідувачам представлені інформаційні матеріали про важливість підтримки чистоти в селищі, а також правила використання самих контейнерів.

Місткість одного напівпідземного контейнера приблизно в п’ять разів більше ніж у звичайного євроконтейнера. Обсяг відходів, поміщених в контейнер, стискається під дією сили тяжіння, тим самим зменшується. Закритий контейнер запобігає появі в області збору відходів птахів, гризунів та інших тварин.

«Крамар ЕКО» є оператором управління відходами в смт Козин, впроваджуючи нові підходи та технології в порядок збору та вивезення сміття. Система напівпідземного збору економить територію, покращує гігієну і естетичний зовнішній вигляд місця збору відходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *