Увага! З 16.09.21 у м. Буча та смт Ворзель встановлено нові тарифи на вивезення ТПВ

Виконавчим комітетом Бучанської міської ради встановлено тариф на послуги з вивезення 1 м³ твердих побутових відходів та з великогабаритними побутовими у м. Буча та смт Ворзель

I група споживачів – бюджетні установи, фізичні установи, об’єднані в обслуговуючі кооперативи, ЖБК, ОСББ, будинкоуправління, товариства, які надають послуги з утримання житлового фонду, садові товариства, громадські організації – 239,80 грн. (з ПДВ).

II група споживачів – комерційні організації – 239,80 грн. (з ПДВ).

III група споживачів – приватний сектор – 239,80 грн. (з ПДВ).

Тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів з однієї людини (багатоквартирні будинки) в місяць становить: 52,16 грн. (з ПДВ).

Тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів з однієї людини (приватні садиби) в місяць становить : 37,17 грн. (з ПДВ).

Для всіх категорій споживачів: Тариф на послугу поводження з великогабаритними побутовими відходами за 1 м³ у м. Буча та смт.Ворзель, що надаються ТОВ «Крамар-Еко» становить : 383,14 грн. (з ПДВ).

Тариф на послуги поводження з великогабаритними побутовими відходами з однієї людини (багатоквартирні будинки) в місяць становить: 8,33 грн. (з ПДВ).

Тариф на послуги поводження з великогабаритними побутовими відходами з однієї людини (приватні садиби) в місяць становить : 5,94 грн. (з ПДВ).

Увага! Графік вивезення великогабаритних відходів у м.Буча та смт Ворзель

Нові тарифи вступають в силу з 16 вересня 2021 року