Безпечні інтернет-платежі 3D Secure

Підвищення безпеки при здійсненні інтернет-платежів на сайтах, що підтримують технологію 3D Secure, відбувається за рахунок проведення додаткової ідентифікації держателя платіжної картки. Така ідентифікація забезпечується шляхом обов’язкового введення держателем картки одноразового пароля, який під час проведення операції автоматично надсилається Банком у SMS-повідомленні на номер мобільного телефону такого держателя, підключений до послуги SMS-інформування.

3D Secure автоматично та безкоштовно:

  • підключається до тих карток, за якими активовано сервіс StarSMS / StarSMS+;
  • анулюється після відключення сервісу StarSMS / StarSMS+.

Порядок онлайн-оплати товарів та послуг карткою з захистом 3D Secure на сайті торговельно-сервісного підприємства, яке підтримує технологію 3D Secure:

  1. Клієнт оформлює платіж та зазначає необхідні реквізити платіжної картки на сайті торговельно-сервісного підприємства;
  2. Автоматично відбувається переадресація на захищений сайт Liqpay з одночасним надсиланням клієнту SMS-повідомлення від Банку з одноразовим паролем (пароль дійсний 10 хвилин);
  3. Клієнт вказує пароль, отриманий у повідомленні, у спеціальній формі на сайті Банку;
  4. Автоматично відбувається повернення на сайт підприємства та оплата платежу.

Отримання і введення одноразового пароля є додатковою ідентифікацією власника платіжної картки (окрім факту володіння її реквізитами) та, спільно з перевіркою терміну дії картки, гарантує мінімальний ризик проведення несанкціонованих транзакцій в Інтернеті.

Переваги 3D Secure:

  • гарантована безпека — платежі підтверджуються одноразовим паролем, який доступний тільки держателю картки та діє протягом 10 хвилин і тільки для однієї операції. На введення пароля дається три спроби. При необхідності є можливість запросити новий одноразовий пароль.
  • простота — окремо підключати 3D Secure не потрібно, технологія стає доступною автоматично за умови активного сервісу StarSMS / StarSMS+.
  • зручність — за картками, підключеним до 3D Secure, для здійснення покупок в Інтернеті встановлено нові ліміти1 у розмірі від 7 500 UAH (в залежності від класу платіжної картки). Це дозволяє мінімізувати необхідність звернень до довідкової служби StarContact для отримання доступу на проведення інтернет-операцій.

Важливо! Якщо картка підключена до 3D Secure, але інтернет-сайт не підтримує технологію 3D Secure, то операція здійснюється в стандартному режимі (без введення одноразового пароля, але з використанням лімітів для карток з 3D Secure)!

Політика оплати та повернення коштів

Оплата, за допомогою платіжних карт, здійснюється наступним чином:

Під час сплати рахунку, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. В графі «Оплата» Вам необхідно вибрати тип платіжної системи «VISA/MasterCard». Після цього Вас буде переадресовано на сторінку системи безпечних платежів Банку, на якій Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Повернення грошових коштів, що сплачені через Особистий кабінет, здійснюється у випадках і згідно умов, регламентованих Законом України про захист прав споживачів.

Політика безпеки розрахунків

Для попередження шахрайства з використанням реквізитів платіжних карт, усі операції, в яких використовуються дані картки, виконуються на захищеній сторінці процессингового центру банка, безпека якого підтверджена сертифікатом PCI DSS.

Задля забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-сплат ми підтримуємо послуги забезпечення захисту Verified by Visa та MasterCard SecureCode.