У Бучі відкрито перший контейнерний майданчик

Мешканці багатоквартирних будинків та приватного сектору по вулиці Леха Качинського з нетерпінням очікували на відкриття першого в Бучі смарт-контейнерного майданчика для збору твердих побутових відходів.

Розташований він за адресою вул. Леха Качинського 4-В, з усіх боків огороджений, працює за картковою системою та облаштований камерами відеонагляду. Також поруч розташований контейнер для негабаритного сміття (будівельне сміття, вікна, двері, побутова техніка та інше) ємністю 15 кубічних метрів. Користування ним також здійснюється за виданими картками доступу.

28 серпня в урочистій атмосфері засновник ТОВ «Крамар ЕКО» Сергій Степанчук презентував керівництву міста Буча та мешканцям навколишніх будинків контейнерний майданчик. Цікаво, що разом з баками для збору побутового сміття в ньому виставлені бак для роздільного сміття (папір, скло, пластик) та урна для батарейок і елементів живлення. Це те сміття, яке здається на переробку чи утилізацію.

Важливо знати, що доступ на майданчик здійснюється за спеціальною карткою, яку необхідно отримати в офісі «Крамар ЕКО», уклавши з компанією договір на вивіз сміття. Одночасно з карткою доступ на майданчик можна здійснити за допомогою мобільного додатку та завантаженого в нього QR-коду.

Наразі триває будівництво ще одного такого майданчика на вул. Островського, 36. Всього на території міста Буча компанією «Крамар ЕКО» буде облаштовано до 30 сучасних брендованих майданчиків для збору сміття.

А поки є час, радимо мешканцям Бучі отримати картки доступу на контейнерні майданчики в офісі «Крамар ЕКО» по вул. Богдана Хмельницького, 4, офіс 9.

Додаткова інформація надається за телефонами:

+38 (067) 867-87-57, +38 (093) 867-87-57, +38 (095) 867-87-57, +38 (073) 867-87-57

One Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *