Утилізація тари та упаковки

В процесі діяльності підприємств, торгових мереж, ресторанів утворюється величезна кількість відпрацьованої тари і упаковки. Єдиний спосіб законно і екологічно розумно позбутися від накопичених відходів – утилізувати їх з дотриманням всіх технологічних норм. Іншими словами, довірити справу професіоналам.

Навіщо утилізувати упаковку

Відповідно до українського законодавства підприємства і організації повинні збирати відпрацьовану упаковку і передавати її спеціалізованим фірмам на знешкодження. Утилізація упаковки і утилізація тари є одним із напрямків діяльності «Крамар ЕКО».

Наше підприємство спеціалізується на утилізації і володіє всіма ресурсами, необхідними для виконання даного завдання на високому рівні. Ми маємо в своєму розпорядженні штат фахівців, які можуть безпомилково підібрати спосіб утилізації для всіх видів відходів упаковки, спеціалізований автотранспорт для перевезення відходів упаковки, а також майданчик і обладнання для виконання сортування, подрібнення та утилізації упаковки різними способами.

Все це дозволяє нам виконувати свої зобов’язання, дотримуватися термінів і забезпечувати клієнтів документацією, необхідною для звітності в наглядових органах. З відходами різних класів небезпеки наша компанія працює вже багато років. За цей час вдалося зібрати цінний досвід, який дозволяє бездоганно виконувати утилізацію тари і упаковки!

Різновиди тари і упаковки

Тарифи на утилізацію тари та упаковки

Вартість послуг з утилізації тари та упаковки залежить від місця розташування і обсягів забору продукції що підлягає утилізації . На сьогоднішній день тариф складає від 3000 гривень за тонну утилізованої продукції. Для уточнення умов зверніться до менеджерів «Крамар ЕКО». Постійним клієнтам – найвигідніші умови!

Розібравшись з особливостями утилізації тари і упаковки, переходимо до головних питань – що ж робити, коли вона накопичилася у вас на складах. Відповідь очевидна – зверніться до «Крамар ЕКО»! Великий досвід, сучасні технології і незмінна турбота про екологію дають нам повне право вважатися професіоналами в сфері утилізації тари і упаковки.

Суворе дотримання екологічних стандартів

  1. • Власний автопарк і виробничі площі
  2. • Фото- та відео-фіксація процесу утилізації
  3. • Досвідчений і відповідальний персонал

Знижки за великі обсяги або постійним клієнтам

• Наявність дозвільних документів і ліцензій
• Інформаційна підтримка
• Гнучкий підхід до ціноутворення

Залиште заявку і отримаєте безкоштовний розрахунок послуги

Якщо Вас цікавить утилізація тари і упаковки, заповніть наведену форму

Зв'язатися з менеджером або зробити замовлення

Зателефонуйте нам і отримайте консультацію.
+38 (044) 568-20-18 
+38 (050) 330-28-21
Або напишіть, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом