Виробництво та продаж контейнерів для сміття

Контейнери для сміття передбачені для збору та зберігання відходів побутового і промислового призначення. Вони застосовуються у всіх сферах життєдіяльності, починаючи від побутової і закінчуючи житлово-комунальним господарством.

Компанія «Крамар ЕКО» пропонує приватним та юридичним особам придбати контейнери від провідних українських та світових виробників (ємністю 120 та 1100 літрів), а також контейнери власного виробництва (від 10 до 40 куб.метрів).

Виробництво контейнерів об’ємом від 10 до 40 куб.м. «Крамар ЕКО» виконує на власних потужностях. Контейнери відкритого типу з елементами додаткового посилення силової частини мають прямокутну форму: ширина до 2,4 метра, довжина близько 5 метрів. Варіюється лише висота – чим об’ємніше бункер, тим вище борт. Характеристики міцності якості досягаються правильним розрахунком числа ребер жорсткості і оптимальною товщиною дна і боків. Контейнер представляє з себе конструкцію каркасного типу з нижніми і бічними шпангоутами. Підлога, бічні стінки, торцева стінка і двері виконані зі сталевого листа 3 мм. (в базовому варіанті). Вся продукція компанії «Крамар ЕКО» сертифікована і відповідає найвищим стандартам якості.

Спеціальне дишло зі сталевого кола 50 мм в передній частині контейнера дозволяє використовувати крюки захоплення, якими оснащені установки типу «мультиліфт». У тильній частині розташовані сталеві катки, що спрощують переміщення конструкції під час навантаження-розвантаження на автомобіль або причіп. Орні стулки задніх дверей забезпечують зручне і швидке вивантаження вмісту контейнера. Також можливе виготовлення контейнера без задніх дверей. За бажанням замовника може бути виготовлена ​​закритий різновид цього контейнера, оснащений люками з відкидними кришками. Грунтовка і фарбування контейнера в відтінках RAL проводиться за вибором клієнта

Контейнери об’ємом від 10 до 40 куб.м. призначені, в основному, для збору і транспортування великогабаритних відходів промислового виробництва, будівництва, комунального господарства. Варіант контейнера з кришкою також дозволяє здійснювати збір і транспортування дрібнофракційного комунального сміття, відходів деревообробки та інших видів промислового виробництва.

Ціни на контейнери

Контейнер 120л.960 грн.
Контейнер 1100л.7200 грн.
Контейнер 10 куб.м.від  70000 грн.
Контейнер 15 куб.м.від  70000 грн.
Контейнер 20 куб.м.від  70000 грн.
Контейнер 23 куб.м.від  80000 грн.
Контейнер 30 куб.м.від  80000 грн.
Контейнер 35 куб.м.від  80000 грн.
Контейнер 40 куб.м.від  80000 грн.

Більше інформації про контейнери від «Крамар ЕКО» дивіться в розділі «Контейнери»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *