Контейнер для сміття 40 куб.м. (мультиліфт)

Контейнери для сміття відкритого типу призначені для накопичення, зберігання та транспортування твердих побутових і промислових відходів, металобрухту, будівельного та іншого сміття.

Контейнери застосовуються в усіх сферах життєдіяльності, починаючи від промисловості і закінчуючи житлово-комунальним господарством. Компанія «Крамар ЕКО» пропонує приватним та юридичним особам ПРИДБАТИ якісні контейнери власного виробництва, які відмінно себе зарекомендували за довгі роки використання в Україні та інших країнах світу.

Технічні характеристики

Вантажопідйомність, т22 – 28
Обсяг, м340
Довжина, мм5 500 - 5 932
Ширина, мм2360 - 2 500
Висота, мм2530 - 2630
Ціна, грнвід 80000

Дана пропозиція не є публічною офертою. Остаточні умови уточнюйте у відділі продажів «Крамар ЕКО»

Опис

Контейнери об’ємом 40 куб. м. відкритого типу з елементами додаткового посилення силової частини мають прямокутну форму: ширина до 2,4 метра, довжина близько 5 метрів. Варіюється лише висота – чим об’ємніше бункер, тим вище борт. Характеристики міцності якості досягаються правильним розрахунком числа ребер жорсткості і оптимальною товщиною дна і боків. Контейнер представляє з себе конструкцію каркасного типу з нижніми і бічними шпангоутами. Підлога, бічні стінки, торцева стінка і двері виконані зі сталевого листа 3 мм. (в базовому варіанті). Вся продукція компанії «Крамар ЕКО» сертифікована і відповідає найвищим стандартам якості.

Спеціальне дишло зі сталевого кола 50 мм в передній частині контейнера дозволяє використовувати крюки захоплення, якими оснащені установки типу «мультиліфт». У тильній частині розташовані сталеві катки, що спрощують переміщення конструкції під час навантаження-розвантаження на автомобіль або причіп. Орні стулки задніх дверей забезпечують зручне і швидке вивантаження вмісту контейнера. Також можливе виготовлення контейнера без задніх дверей. За бажанням замовника може бути виготовлена ​​закритий різновид цього контейнера, оснащений люками з відкидними кришками. Грунтовка і фарбування контейнера в відтінках RAL проводиться за вибором клієнта

Галузь застосування

Контейнер на 40 м3 призначений, в основному, для збору і транспортування великогабаритних відходів промислового виробництва, будівництва, комунального господарства. Варіант контейнера з кришкою також дозволяє здійснювати збір і транспортування дрібнофракційного комунального сміття, відходів деревообробки та інших видів промислового виробництва.

Зв'язатися з менеджером або зробити замовлення

Подзвоніть нам і отримайте консультацію
+38 (044) 568-20-18 
+38 (050) 330-28-21
Або напишіть, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом