Контейнер для сміття 120 л.

Контейнер ємністю 120 літрів – сучасна і зручна пластикова тара для зберігання та вивезення побутових і промислових відходів. Це ідеальне рішення для збору сміття для приватного сектора, невеликих підприємств, закладів громадського харчування та іншого.

Пластикові сміттєві контейнери на 120 літрів адаптовані для інтенсивної експлуатації.

Перевагою бака є зовнішній вигляд. Оскільки контейнер часто встановлюють на видному місці, модель ТПВ 120 л має сучасний дизайн. Гладкі форми в поєднанні з яскравим забарвленням органічно доповнюють інтер’єр.

Технічні характеристики

Обсяг (л)

120

Маса (кг)

7

Корисний вантаж (кг)

50

Висота (мм)

950

Ширина (мм)

535

Глибина (мм)

475

 Температура чистки (мойки)до  +90С

Діаметр колеса (мм)

200

Умови експлуатації

от –40 С до +60 С

Виробник

Україна

Опис

Особливості

Виріб виготовлено з легкого поліетилену, його просто переносити в потрібне місце. При цьому, корпус відрізняється міцністю. Завдяки двом колесам, діаметром в 200 мм, можливе транспортування навіть при повному завантаженні. Колеса надійно зафіксовані, а також мають прогумовану основу, що скорочує знос.

Контейнер для сміття обладнаний ергономічною кришкою, яка щільно закривається і не пропускає запах. Для зручності експлуатації встановлені ручки, що розподіляють вагу при перевезенні. Якісний пластик витримує підвищені температури, тому контейнер підходить для утилізації гарячих відходів. Габарити забезпечують високу місткість, при цьому, виріб легко мити після використання.

Зв'язатися з менеджером або зробити замовлення

Подзвоніть нам і отримайте консультацію
+38 (044) 568-20-18 
+38 (050) 330-28-21
Або напишіть, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом